Misyon ve Vizyon

Misyonumuz


Misyonumuz, bir yandan müşterilerimize mümkün olan en kaliteli profosyonel hizmeti verirken ; malzeme, uygulama güvenirliliği ,ürün, uygulama çeşitliliği ve fiyatı ile en çok tercih edilen firma olarak Türkiye geneline sektörümüzde lider ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.
İnsana, çevreye ve doğaya duyduğumuz saygıyı siparişin alınmasından teslimine kadar geçen her aşamada işlemlere ve ürünlere yansıtmak sureti ile ülkemizde ve dünyada örnek alınacak bir kurum haline gelmeyi hedefliyoruz. Sektörümüzün olmazsa olmazı olan yeniliğe ve değişime açık inovatif anlayışı ile daime ileriye dönük hedefler belirliyoruz.
Sektörde lider olmayı hedefleyen Kiristal  Yapı Kimyasalları, müşteri odaklılık stratejisi kapsamında, müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak, yeni müşteriler kazanmanın yanında müşteri bağlılığı sağlamak ve mutlak müşteri memnuniyetini artırmak için faaliyetlerini sürekli iyileştirmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri  istekleri doğrultusunda ürün ve hizmetlerimi daima geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak. Değişen ve gelişen Yapı Kimyasalları konusunda ülkemizin önde gelen şirketlerinden olmaya devam etmek. Suanki geldiğimiz konumu koruyarak daha da ilerleyebilmekDeneyimlerimize deneyim tecrübelerimize tecrübeler ekleyerek her gecen gün doğru kararlarla uygulamalarımıza devam etmek