Hakkımızda

KRİSTAL YAPI KİMYASLLARI , Türkiye’nin önde gelen yapı kimyasalı şirketlerindendir. 
14 yılı aşan süredir  Yapı Kimyasalları olarak faaliyetlerde bulunmaktayız. KRİSTAL YAPI KİMYASALLARI tecrübe ve potansiyelini  Yapı Kimyasalları Sektörü’nde en verimli şekilde müşterilerine sunabilmek için, geniş ürün yelpazesi ile yapı sektörüne çözümler sunmaktadır.
Ürün kalitesini en yüksek seviyeye çıkararak, teknik destek ve satış uygulama sonrası hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmak için, dünya standartlarına uygun olarak çalışmaktayız. Yeni sistem ekipmanlar ve profosyonel ekiplerle yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.


Ürün çeşitleri arasında; epoksi ve poliüretan yapı sistemleri, mikrobeton, zemin parlatma, beton parlatma, yapı dekorasyon, 3 boyutlu zemin kaplama olarak  yer almaktayız.
Firmamız, kaliteli üretim, kaliteli ürün anlayışı ile uzman kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek ürünlerini sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir. 
Üretimi yapılan ürünler insan ve çevre sağlığı açısından insana ve çevreye saygı prensibinden ödün verilmemektedir. 
Kristal  Yapı Kimyasalları, teknik çözüm ürünleri, teknik ekibi, ürün ve hizmet kalitesiyle inşaat sektöründe güçlü bir tedarikçi olmaya ve büyümeye devam etmektedir.