Beton Görünümlü Duvar Kaplama

BETON GÖRÜNÜMLÜ ZEMİN DUVAR KAPLAMA 

KRİSTAWALL ;çimento esaslı  son derece sağlam duvar kaplama ürünüdür. Hemen hemen her türlü yüzeye uygulanabilen hızlı kürlenen bu ürün zamandan tasaruf sağlar.

Kristawall ; dekoratif yüzey kaplama malzemesi

beton+görünümlü+duvar+kaplama, beton+görünümlü+duvar+kaplama+fiyatları, kristawall+fiyatları, kristawall+nedir

Kristawall- Beton Görünümlü Duvar Kaplama

Eğer duvarlarınızı tazelemeyi düşünüyorsanız en güzel tekliflerimizden biri Kristawall ürünümüzü denemenizi öneriyoruz..

Kimyasal katkılar ile sertleştirilmiş, mineral ve akrilik esaslı sert görünümlü esnek kaplama malzemesi; rustik ve oldukça sıcak bir görünüme sahip kristawall duvar yenileme taleplerinizde de popüleritesi oldukça yüksek bir ürün. Evinizde, ofisinizde bir veya daha fazla yenilikçi duvar düşünüyorsanız, pratik koşullar hakkında endişelenmeyin. Malzeme hemen hemen tüm malzemelere uygulanabilir ve ince tabakası nedeniyle kapı kenarları, pencere çerçeveleri, tavanlar vb. ile ilgili olarak sorunsuzdur.Uygulama yalnızca birkaç saat sürer, ardındam birkaç saat de kurur. Sonuçta, yeni duvarlarınız hazır ve uzun süredir yenileme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak  kristawall , görsel anlatımında güzel ve zamansız olduğu kadar dayanıklı, sağlam.

 

Beton görünümlü duvar kaplama / İstanbul,Tuzla

çimento-esaslı-dekoratif-duvar-zemin-kaplama

Çimento Esaslı Dekoratif Duvar Zemin Kaplama

Beton görünümlü duvar zemin kaplama

 

Sıva görünümlü duvar kaplama / İstanbul, Tuzla

Dekoratif duvar kaplama , ets tur istanbul taksim

beton görünümlü zemin kaplama

beton görünümlü zemin kaplama.